مردان و زنان از نگاهی دیگر!

این مردان و زنان کهکشانی در شرایطی بسیاری غیر قابل پیش بینی خواهند شد. در این مقاله می خواهیم شما را با روش هایی آشنا کنیم که می تواند این تفاوت ها را کمی کمرنگتر کند. البته نتایج این روش ها فقط بستگی به خود شما دارد.


نزدیک‌ترین همسایه
این‌که عاشق جسم و صورت همسرتان باشید خوب است اما عشقی ناب و اصیل نیز درون شما قرار دارد. نزدیک‌ترین همسایه شما همسرتان است. اجازه دهید که محبت به خانه قلب‌تان وارد شود و همسرتان را به‌عنوان نخستین و مهم‌ترین عشق، وارد قلب‌تان کنید. برای داشتن ازدواجی موفق نیاز دارید که بارها عاشق شوید البته هر بار عاشق همان یک فرد.


در مورد زنان معجزه می‌کند
از عبارت «متشکرم»، «آفرین» و «خوب از عهده کار برآمدی» استفاده کنید. عبارت «متاسفم» نیز اغلب ضروری است؛ در قدردانی و تعریف کردن از همسرتان دست‌ودلباز باشید.  هرگز وارد مبحث مقایسه کردن نشوید. هیچ فردی صددرصد کامل یا صددرصد ناقص نیست. همه ما لغزش‌ها یا نقص‌هایی داریم. همیشه به‌خصوصیات خوب همسرتان نگاه کنید.


حقیقتی که بالاخره رو می‌شود
فرقی نمی‌کند که ازدواج‌تان عاشقانه، توافقی یا تحمیلی باشد، تفاوت‌های‌تان مسلما روزی آشکار خواهد شد؛ چون هردوی شما پیشینه، تربیت و محیط خانوادگی متفاوتی دارید. تفاوت‌ها، خطاها و نقص‌های واضح بین خود و همسرتان را نادیده بگیرید.


نکته‌ای که نجات‌تان می‌دهد
وقتی صبح خانه را به قصد محل کار ترک می‌کنید، بهترین رفتار ممکن را داشته باشید. اگر همسر شما در حال شکایت کردن یا تحریک کردن شماست، در این مواقع سکوت بهترین جواب است یا برعکس؛ می‌توانید بگویید: «عصر در موردش با یکدیگر صحبت می‌کنیم.» موفقیت در ازدواج این نیست که جفت خوبی پیدا کنیم بلکه به این بستگی دارد که جفت خوبی برای همسرمان باشیم.


آنچه مردان می‌خواهند
مردان دوست دارند که همسران‌شان آن‌ها را همانطوری که هستند دوست داشته باشند حتی زمانی که کار اشتباهی را مرتکب می‌شوند. سعی نکنید که همسر خود را مطابق آنچه دوست دارید تغییر دهید. برای داشتن یک ارتباط خوب قبل از هرچیز یاد بگیرید که همسرتان را با همین ویژگی‌هایی که دارد، دوست داشته باشید.


حواس‌تان به آغاز روز باشد
خیلی‌ها عقیده دارند صبح را باید با موزیکی آرام و شاد شروع کرد اما داشتن لبخندی دلنشین گاهی از طنین یک موسیقی زیباتر است. صبح زود، همه همسران باید سعی کنند آرام و سرحال باشند. هیچ بحث و اختلاف نظری را در صبح زود با یکدیگر نداشته باشید.


استعداد منحصر به فرد انسان‌ها
بشاش باشید و به مشکلات‌تان بخندید. تا آنجا که می‌توانید لبخند به لب داشته باشید. تنها انسان‌ها نعمت داشتن چنین موهبتی را در اختیار دارند. حیوانات این استعداد منحصر به فرد را ندارند. آیا می‌دانید هنگام خندیدن 20 ماهیچه اما هنگام اخم کردن 70 ماهیچه بدن‌تان را به کار می‌گیرید؟ پس بخندید.


وقتی از محل کار برمی‌گردید
بعد از این‌که از محل کارتان به خانه برگشتید، حال همسرتان را بپرسید و علاقه خود را در مورد این‌که طول روز را چگونه گذرانده با این جمله به او نشان دهید: «روزت را چگونه گذراندی؟» شما باید قدردانی و حمایت خود از همسرتان را نشان دهید و او را با لبخندی خوشایند و رضایت آمیز به اوج برسانید.

/ 0 نظر / 11 بازدید